Niepubliczne przedszkole Bajkochatka to małe, kameralne przedszkole dla wymagających rodziców, mieszczące się w jednopiętrowym budynku, wykonanym od podstaw, z myślą o prowadzeniu działalności przedszkolnej. Zlokalizowane daleko od ruchliwych dróg, w otoczeniu zieleni i dobrze wyposażonego placu zabaw.

Przedszkole jest czynne przez cały rok (z wyjątkiem tygodniowej przerwy w połowie sierpnia- przerwa techniczno- konserwacyjna) od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-17:00.

Dzieci podzielone są na dwie max. 14 os. grupy wiekowe

MOTYLKI (3-4 lata)

LISKI (4-5 lat)

Posiłki są dostarczane przez zewnętrzny catering.

W ramach czesnego nasza placówka, poza realizacją wymaganego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej programu przedszkolnego, oferuje dodatkowe zajęcia edukacyjne i terapeutyczne:

• Zajęcia logopedyczne – 1 raz w tygodniu
  • Zajęcia taneczne – 1 raz w tygodniu
  • Zajęcia z rytmiki – 1 raz w tygodniu
  • Ceramika, zajęcia plastyczne – 1 raz w tygodniu
  • Język angielski – 2 razy w tygodniu
  • Bajkoterapia i edukacja poprzez zabawę – codziennie

Starannie dobrani i stale podnoszący swoje kwalifikacje nauczyciele zapewniają profesjonalną opiekę pedagogiczną i opiekuńczą.

Naszym celem jest  przede wszystkim szczęśliwe i bezpieczne rozwijanie zdolności i zainteresowań dziecka oraz zapewnienie bezpieczeństwa i życzliwej rodzinnej atmosfery.